Mini Jizerská 50 VZP pojišťovny

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1119x | Zatím neupraveno
I 53. ročník Jizerské padesátky doprovázel závod pro děti Mini Jizerská VZP pojišťovny. Ze Studence dorazil do Bedřichova autobus plný závodníků a fandících rodičů.

Soutěž Poznávání živočichů - školní kolo

Vloženo: 21.11.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1211x | Upraveno: 21.11.2019 Upravil: Zahradnik
Ve středu 20. listopadu 2019 proběhla soutěž v Poznávání živočichů, kteří byli promítáni a určováni žáky od 3. po 9. třídy. Výsledky jednotlivých kategorií jsou umístěny v přílohách:

Přírodovědný klokan 2019 - výsledky

Vloženo: 18.10.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1267x | Zatím neupraveno
Ve středu 16. října 2019 měli žáci 8. a 9. tříd možnost otestovat své znalosti, uvažování a odhad v soutěži Přírodovědný klokan. Po 40 minutách intenzivního snažení byly testy odevzdány a následně výsledky sečteny.

Celkem: 3 článků