Tonda obal na cestách

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 2175x | Zatím neupraveno
V úterý 4. 2. 2020 se všichni žáci naší školy postupně zúčastnili vzdělávacího programu Tonda obal na cestách. Tři lektoři během jednoho dne ve všech třídách s dětmi mluvili o tom co je recyklace, v čem spočívá a proč je téma odpady aktuální a důležité.

Vynikající výsledky žáků školy v testech SCIO

Vloženo: 29.1.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1449x |
Po vyhodnocení všech odevzdaných testů se naši žáci zařadili mezi nejlepší v testech SCIO!

První pomoc pro žáky 8. ročníků

Vloženo: 24.1.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1493x | Upraveno: 24.1.2020 Upravil: Zahradnik
Čtvrtek 23. ledna 2020 byli hodiny přírodopisu v 8. třídách věnovány přednášce s tématem první pomoci. Ve škole jsme přivítali paní MUDr. Gabrielu Pitrmucovou z Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici.

„Učíme se za pochodu“ – Harrachov (6. třídy)

Vloženo: 24.10.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1541x | Zatím neupraveno
Dne 15. října jeli žáci 6. tříd do Harrachova v rámci projektu „Učíme se za pochodu“. Sešli jsme se u sokolovny a odjeli společně autobusem do Harrachova.

Učíme se za pochodu - 8. třídy "V Kotli"

Čekali jsme dlouho na pěkný podzimní den, a to se vyplatilo. Hory se nám ukázaly zalité sluncem a v příjemných patnácti stupních se nám do kopce šlapalo celkem zlehka.

Učíme se za pochodu - 3. třídy

V úterý 15.10. 2019 vyrazily třetí třídy v rámci projektu “Učíme se za pochodu” do našich hor.

Zuberec 2019

Vloženo: 18.10.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1789x | Zatím neupraveno
Od úterý 1. 10. do pátku 4. 10. jsme se zúčastnili zájezdu do naší partnerské obce Zuberec. Akce vznikla pod projektem The Cooperation Krkonoše-Tatry-Karpaty a byla financována fondem Visegradské čtyřky.

Celkem: 11 článků