6. A

Klima třídy

Vloženo: 22.12.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 2x | Upraveno: 22.12.2021 Upravil: Junek
K určitým problémům v rámci školní docházky patří přechod žáků z prvního na druhý stupeň, který je ovlivněn i příchodem žáků ze spádových škol. Vytvoření správného třídního klimatu podporuje i Dotační fond Libereckého kraje.

Domácí příprava od 14.10.2020

Vloženo: 15.10.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 481x | Zatím neupraveno
V příloze jsou materiály k výuce v době uzavření škol od 14.10.2020.

Celkem: 2 článků