Výzva 57

Technické a komunikační dovednosti žáků – název našeho nového projektu výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy – Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Projekt je zaměřen na podporu komunikačních dovedností žáků ve výuce aj – blended learning a technické dovednosti žáků.

Šablony našich klíčových aktivit:
Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy
Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce formou blended-learningu

Datum zahájení projektu: 1. 9. 2015
Datum ukončení projektu: 31. 12. 2015
Předpokládaná doba trvání projektu: 4 měsíce
Celkové náklady na klíčové aktivity:  303 832,00 Kč
Projekt byl podpořen z OP VK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.