Počítadlo návštěvnosti

Celkem:
196672

Školní výlety

Vloženo: 15.6.2018 | Autor: Junek| Zobrazeno: 194x | Upraveno: 15.6.2018 Upravil: Junek
Závěr školního roku je ve studenecké škole pravidelně zpestřen školními výlety s pestrou nabídkou poznávacích i zážitkových aktivit.

Žáci prvního stupně absolvovali jednodenné výlety, ti nejmenšé z prvního ročníku se podévali do Starých Hradů, druháci navštívili oblíbené Babiččino údolí, třetí se podévali na okolní svět z rozhledny na Žalém, čtvrťáci spojili návštěvu muzea v Maldé Boleslavi s výšlapem na Valdštejn a páťáci si užili v parku Mirákulum v Milovicích.

Na druhém stupni třídní učitelé připravili dvoudenní aý třídenní výlety. Oblíbenou "destinací" se stala Malá Skála s vodáckým programem a turstikou, kde se postupně vystřídaly tří třídy. I ti nejstarší si jako náplň svého posledního výletu vybrali vodu, tentokrát Sázavu. Naopak nejmladší žáci druhé stupně se vydali na kolech na Pecku a i přes nepřízeň počasí si to užili.

Poděkování patří všem pedagogům, kteří se odvážili se svými žáky na školní výlety. Té odvahy je třeba každým rokem víc.