Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo

Vloženo: 5.12.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1302x | Zatím neupraveno
Soutěžní klání v anglickém jazyce, kterého se zúčastnilo 22 žáků druhého stupně, vyvrcholilo svou ústní částí dpoledne 4. prosince 2019.

Ta v sobě zahrnovala stručnou osobní charakteristiku, popis vybraného obrázku a konverzaci na vylosované téma.
Soutěž proběhla ve 2 kategoriích.
Za 6. - 7. třídy se na prvních příčkách umístila Šárka Hamáčková, Josef Šedivý a Samuel Mečíř.
V pokročilé kategorii 8. - 9. tříd své spolužáky jednoznačně předčil Radim Link, který byl následován Danielem Mečířem a Eliškou Olosovou.
Všichni účastníci podali velmi slušné výkony a nejlepší z nich  se v podstatě již teď nemusí bát maturity z anglického jazyka!

Mgr. Jiří Zahradník