Vynikající výsledky žáků školy v testech SCIO

Vloženo: 29.1.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1448x |
Po vyhodnocení všech odevzdaných testů se naši žáci zařadili mezi nejlepší v testech SCIO!

Je určitě potěšující, že naši školu navštěvuje řada žáků, kteří jsou svými schopnostmi příkladem pro ostatní. To ostatně potvrdilo i testování společnosti SCIO, které tradičně probíhá v 6. a 9. třídách.
V Libereckém kraji je mezi všemi žáky šestých ročníků a žáků primy osmiletých gymnázií v českém jazyce nejlepší Josef Šedivý. Ten si zároveň připsal i druhý nejlepší výsledek v matematice. V této oblasti ho předčila jen jeho spolužačka Barbora Chrástová.
V devátých ročnících je potom lídrem Radim Link, který se svým výkonem má druhý nejlepší výsledek v matematice!
Za skvělé výsledky děkujeme!

Ocenění SCIO Josef Šedivý (Velikost: 628.73 kB)

Ocenění SCIO Barbora Chrástová (Velikost: 318.97 kB)

Ocenění SCIO Radim Link (Velikost: 314.04 kB)