Sdělení žákům, rodičům a veřejnosti ke koronaviru

Vloženo: 2.3.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 1153x | Upraveno: 2.3.2020 Upravil: Junek
Vedení školy průběžně komunikuje s Krajskou hygienickou stanicí a bude postupovat v souladu s jejími opatřeními. Rodičům i žákům budeme předávat přijatá opatření a žáky s nimi budeme seznamovat. Na toaletách a dalších místech jsou umístěny mycí prostředky s dezinfekčními účinky a postupně jsou instalovány zásobníky s dezinfekčními mýdly. S účinností od 11.března 2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků základních škol ve školách a školských zařízeních (viz příloha). Obě mateřské školy budou dle tohoto nařízení v provozu. Veškeré aktuální informace budou tímto způsobem zveřejňovány. Školní jídelna pro cizí strávníky bude prozatím v provozu. Žádosti o ošetřovné při péči o dítě mladší 10 let z důvodu uzavření školy bude škola vyplňovat až od pondělí 16.března 2020 (nelze v průběhu řádných školních prázdnin). Tiskopisy jsou k dispozici v kanceláři školy.

Sdělení MŠMT (Velikost: 249.85 kB)

Uzavřeni_škol (Velikost: 219.92 kB)

Základní opatření k 28.2.2020 (Velikost: 214.69 kB)

Hygienická etiketa (Velikost: 403.63 kB)