Home work (domácí příprava pro žáky)

Vloženo: 16.3.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 3199x | Upraveno: 16.3.2020 Upravil: Junek
1) Na základě jednání pedagogické rady dne 16.3.2020 byly stanoveny hlavní zásady domácí přípravy v době uzavření školy. Zadání domácí přípravy pro žáky prvního stupně bude na webových stránkách www.zsstudenec.cz v odkazu Třídy pod jednotlivými třídami. Za vzdělávací obsah a jeho formu odpovídají jednotliví třídní učitelé, případně učitelé jednotlivých předmětů. Jednotliví učitelé stanoví i způsob zpětné vazby získaných vědomostí. Zároveň budeme k jednotlivým třídám přidávat vhodné náměty z různých vzdělávacích zdrojů pro rozšíření či zpestření učiva. 2) Žáci druhého stupně obdrží zadání přípravy od jednotlivých vyučujících prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Možnost ověření znalosti z ČJ a M bude zajištěna prostřednictvím portálu www.sciodat.cz. Každý žák obdrží heslo, kterým se může přihlašovat do testovacího rozhraní. I na druhém stupni budou do odkazu jednotlivých tříd doplňovány vhodné náměty z různých vzdělávacích zdrojů pro rozšíření či zpestření učiva. Určitě lze využít i nabídku České televize a programu UčíTelka.

Vhodné odkazy pro výuku (Velikost: 489.01 kB)