Výsledky zápisu a předškolní vzdělávání v mateřských školách

Vloženo: 30.4.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 676x | Upraveno: 30.4.2020 Upravil: Junek
Vážení rodiče předškoláků, v příloze najdete rozhodnutí o přijetí žáků do 1.ročníku ZŠ a MŠ Studenec pro školní rok 2020/2021 a nabídku domácího předškolního vzdělávání.

Přijímací řízení k základnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 pokračuje ještě v případě jednotlivých žádostí o odklad povinné školní docházky. O organizaci výuky v příštím školním roce budou rodiče informování na společné schůzce v průběhu června 2020 (pokud to bude vzhledem k současné situaci možné), v opačném případě obdrží veškeré informace mailem.

Zároveň v příloze nabízíme materiály k domácímu předškolnímu vzdělávání. Předpokládáme však, že obě mateřské školy budou ještě do konce tohoto školního roku otevřeny v plném provozu s příslušnými hygienickými omezeními. O termínu a podmínkách budete informováni ihned po vydání přišlušného manuálu MŠMT.

Rozhodnutí o přijetí do prvního ročníku (Velikost: 264.82 kB)

Máte doma předškoláka (Velikost: 1.58 MB)

Chystáme se do první třídy (Velikost: 515.87 kB)

Pracovní listy předškoláci (Velikost: 2.02 MB)