Změna provozu mateřských škol

Vloženo: 4.5.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 415x | Upraveno: 4.5.2020 Upravil: Junek
V souladu s uvolňováním karanténních opatření informujeme rodiče dětí mateřských škol ve Studenci a v Zálesní Lhotě o organizaci provozu do konce školního roku 2019/2020. Obě mateřské školy budou v běžném provozu od pondělí 11.května 2020 pod podmínkou dodržení základních provozních podmínek mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení (viz příloha v článku).

Rodiče dětí, které v současné době školku nenavštěvují, přihlásí své dítě k pravidelné docházce nejpozději do středy 6.května 2020 do 12.00 telefonicky nebo formou SMS (MŠ Studenec 604754058, MŠ Zálesní Lhota 739071242) nebo mailem (MŠ Studenec msstudenec@seznam.cz a MŠ Zálesní Lhota mszalhota@seznam.cz). Zároveň upozorňujeme rodiče, že provoz v Zálesní Lhotě bude obnoven při počtu 8 dětí, při menším počtu dětí budou mít možnost rodiče umístit své děti v Mateřské škole ve Studenci.

Při příchodu do mateřské školy budou mít rodiče i dětí ochrannou roušku a budou dodržovat stanovené dvoumetrové odstupy. Vstup do mateřské školy v případě většího počtu rodičů budou organizovat pracovníci MŠ. Rodiče mohou vstupovat pouze do šaten a při obnovení docházky předají vyplněné čestné prohlášení (viz příloha). Učitelka provede zdravotní filtr včetně měření teploty, po převzetí dítěte učitelkou již děti nemusí roušku používat (uloží si ji do sáčku v šatně).

Zároveň upozorňujeme rodiče, že 14.května 2020 bude zcela uzavřeno (pravděpodobně pouze v dopoledních hodinách) parkoviště u sokolovny (přeprava jeřábu ke škole). Možno využít parkoviště u Zetky. Dle posledních informací bude možno parkovat na parkovacích místech podél tenisové zdi a podél pole, prostřední část parkoviště musí zůstat volná.

Ochrana zdravi MŠ (Velikost: 1.12 MB)

Čestné prohlášení (Velikost: 275.21 kB)