Zákaz vstupu stavba

Vloženo: 25.5.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 358x | Upraveno: 25.5.2020 Upravil: Junek
Vážení rodiče, milí žáci, připomínáme stávající omezení v souvislosti se stavebními pracemi v okolí školy. V areálu za školou pokračují práce na přístavbě školy a do oploceného areálu stavby je vstup přísně zakázán. Prostor stavby je monitorován kamerovým systémem. Z tohoto důvodu bude po celou dobu trvání uzavřen zadní vchod do školy. Provizorní stojany pro jízdní kola jsou umístěny před hlavním vchodem. Zároveň byly zahájeny stavební práce na rekonstrukci fotbalových kabin, a proto došlo do konce tohoto kalendářního roku k uzavření chodníku kolem fotbalového hřiště. Žádáme žáky a rodiče, aby využívali hlavní přístupovou komunikaci ke škole (od sokolovny nebo od hasičárny). Děkujeme za pochopení.