Příprava nového školního roku 2020/2021

Vloženo: 18.8.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 564x | Upraveno: 18.8.2020 Upravil: Junek
Vážení rodiče, milí žáci, čas se zastavit nedá a další prázdniny se chýlí ke svému konci. Během posledních prázdninových dní budou dokončeny veškeré plánované úpravy v budovách školy a zajištěny nezbytné podmínky pro trochu odlišný provoz školy. Vlastní nový školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý v 8 hodin v amfiteátru ZŠ a MŠ Studenec. Společně přivítáme prvňáčky, nad kterými převezmou patronát žáci 9.ročníku, a další nové nové žáky. V případě krajně nepříznivého počasí proběhne zahájení školního roku v jednotlivých třídách. Parkování na parkovišti u sokolovny bude organizováno pracovníky školy. S podrobnějšími informacemi o organizaci a průběhu výuky, o školním družině a školním stravováni budou rodiče i žáci postupně seznamováni v průběhu tohoto týdne na webových stránkách školy (www.zsstudenec.cz)

Plakát 2020/21 (Velikost: 526.58 kB)