Pes zaštěkal a všechno je jinak

Vloženo: 23.12.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 460x | Upraveno: 23.12.2020 Upravil: Junek
Vážení rodiče a milí žáci, uplynulo jen pár dní a vše je opět trochu jinak. Přestože oficiální zprávy docházejí vždy se zpožděním, informace na twitteru pana ministra se většinou potvrdily: "Ministr školství Robert Plaga (za ANO) na twitteru oznámil, že od 4. ledna se do škol vrátí pouze žáci 1. a 2. tříd, ostatní budou pokračovat v distanční výuce." O veškerých oficiálních změnách se Vás budeme snažit informovat na těchto stránkách včetně organizace distanční výuky. Obě mateřské školy a školní jídelna budou dle aktuálních opatření v provozu. Informace MŠMT a případné další aktualizace najdete v následujících článku.

Informace MŠMT o provozu škol od 27.12.2020 do 10.1.2021 (Velikost: 228.89 kB)