Přerušení provozu třídy Mateřské školy Studenec Včeličky

Vloženo: 16.1.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 451x | Upraveno: 16.1.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, na základě pozitivního PCR testu dítěte ze třídy Včeličky přerušuji tímto od pondělí 18.ledna 2021 provoz třídy Mateřské školy Studenec Včeličky (předškolní děti). Další informace najdete v následujícím článku. Vzhledem k povinnému předškolnímu vzdělávání přidáváme pro rodiče a žáky pracovní listy na týden od 18. do 22.ledna 2021. Společné testování všech dětí této třídy proběhne v sobotu 23.ledna od 8.30 v sokolovně ve Studenci. Podrobnější informace v následujícím článku.

Na základě konzultace s KHS Liberec přerušuji provoz třídy Mateřské školy Studenec Včeličky. Rodiče mohou žádat o ošetřovné již od pondělí 18.1.2021 na formuláři České správy sociálního zabezpečení. Formulář s vygenerovaným kódem předají svému zaměstnavateli, potvrzení školy není vyžadováno (bylo již projednáno s Okresní správou sociálního zabezpečení v Semilech).

Provoz této třídy je přerušen od pondělí 18.ledna 2020 do oficiálního vyjádření Krajské hygienické stanice v Liberci. Děti mají automaticky odhlášenou stravu.

Náhradní provoz není v tomto případě zabezpečován. Všechny děti, které byly přítomny od pondělí 11.ledna 2021 absolvují PCR test, který bude proveden výjezdním týmem KHS Liberec přímo ve Studenci v průběhu příštího týdne. Pokud nebude žádné dítě pozitivně testováno, bude provoz třídy obnoven od 25.ledna 2021 (v případě pozitivního testu od 27.ledna 2021).

Ke společnému testování se dostaví s dítětem jeden z rodičů či zákonných zástupců v sobotu 23.ledna 2021 v 8.30 hodin na parkoviště před sokolovnou. Testování bude prováděno individuálně v šatně sokolovny, organizaci testování budou zajišťovat Ing. Klára Bergmannová a Mgr. Miroslava Vanclová.

Přerušení provozu třídy Včeličky (Velikost: 366.13 kB)

Pracovní listy pro předškoláky (Velikost: 2.51 MB)