Informace k předávání vysvědčení za 1.pololetí 2020/2021

Vloženo: 27.1.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 383x | Upraveno: 27.1.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, v následujícím článku najdete nejen informace k předávání vysvědčení za 1.pololetí školního roku 2020/2021, ale i další informace k organizaci výuky v nejbližších dnech.

Hlavním způsobem hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku 2020/2021 bude klasifikace známkami.

Hodnocení výsledků vzdělávání žáků v 1. pololetí škol. roku 2020/2021 bude vycházet:

-  z podkladů pro hodnocení získaných při osobní přítomnosti žáků ve škole,

-  z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání distančním způsobem,

-  z dalších skutečností ovlivňujících výsledky vzdělávání, kterých žák dosáhl při distanční výuce.

Žáci 1. a 2.ročníku obdrží Výpis z vysvědčení v listinné podobě při osobní přítomnosti ve škole ve čtvrtek 28.ledna 2021.

Žáci 3. až 5.ročníku obdrží Výpisy z vysvědčení a informace o klasifikaci dle pokynů svých třídních učitelů.

Žáci druhého stupně obdrží Výpisy v listinné podobě do 3 dnů po návratu k prezenční výuce. Informace o klasifikaci bude přístupna v elektronické žákovské knížce od 13 hodin dne 28.ledna 2021. V mobilní aplikaci v odkazu Vysvědčení, v klasické aplikaci v odkazu Hodnocení - Výpis hodnocení - Hodnocení žáka - Uzávěrka.

V pátek 29. 1. 2021 jsou pololetní prázdniny, na které navazují prázdniny jarní (1. 2. – 5. 2. 2021). V těchto dnech nebude probíhat distanční ani prezenční výuka, školní družina bude uzavřena a žáci budou mít automaticky odhlášené obědy. V případě zájmu o stravování je třeba obědy přihlásit vždy nejpozději předchozí den na telefonní číslo 733769280.

Další organizace výuky je závislá na vývoji epidemiologické situace a na pokynech Ministerstva školství a Ministerstva zdravotnictví. Sledujte aktualizované informace na těchto webových stránkách.