Distanční výuka v mateřských školách

Vloženo: 1.3.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 286x | Upraveno: 1.3.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, vzhledem k uzavření mateřských škol ve Studenci a Zálesní Lhotě bude zajišťováno povinné předškolní vzdělávání dětí (předškoláků) distančním způsobem. V pátek 19.března 2021 byly přidány další pracovní listy s námětem jara a Velikonoc. Podrobnosti v následujícím článku.

Pro předškoláky je připravena sada pracovních listů, které jsou přiloženy pod tímto článkem. Pracovní listy jsou připraveny do 21.března 2021 a není povinností dětí všechny pracovní listy vypracovat. Pokud nemáte možnost si pracovní listy stáhnout a vytisknout, objednejte si do úterý 2.března 2021 do 18 hodin vytištění těchto pracovních listů u Mgr. Miroslavy Vanclové na telefonním čísle 604754058 a u Mgr. Jany Kázmerové na telefonním čísle 739071242. Zároveň na těchto telefonních číslech můžete konzultovat případně dotazy k uvedeným pracovním listům.

Objednané pracovní listy budou pro každé dítě v samostatné složce s jmenovkou. Pro studenecké děti budou umístěny na schodech hlavního vchodu do školy (kvůli případné nepřízni počasí nebudou u vchodu do školky), pro lhotecké děti budou v hlavním vchodu do lhotecké školky (na obou místech budou k vyzvednutí od středy 3.března 2021 od 12.00 hodin).

Pracovní listy předškoláci březen (Velikost: 2.17 MB)

Chystáme se k zápisu (Velikost: 4.18 MB)

Vítání jara (Velikost: neznámá)

Velikonoce (Velikost: 1.52 MB)