Letní aktivity a tábory

Vloženo: 13.5.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 458x | Upraveno: 13.5.2021 Upravil: Junek
Vzhledem k lepšící se epidemiologické situaci se postupně objevují nabídky letních aktivit včetně letních táborů. ZŠ a MŠ Studenec se navíc zapojila do projektu MŠMT "Letní kempy", které by se měly věnovat vedle volnočasových aktivit i výuce (především žákům s prospěchovými problémy nebo s omezenými možnostmi zapojení do on-line výuky v průběhu školního roku). Tyto kempy by byly bezplatné, ale vzhledem k převisu poptávky škola ještě neobdržela rozhodnutí o přidělení těchto kempů.

V příloze najdete nabídku jednotlivých letních aktivit a táborů. Tuto nabídku budeme postupně aktualizovat včetně případných informací o letních kempech.

Sokolský tábor (Velikost: 398.84 kB)

Superhrdinové (Velikost: 350.13 kB)

Fantasy (Velikost: 507.42 kB)

Křižanov (Velikost: 620.21 kB)