Informace k závěru školního roku

Vloženo: 25.6.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 450x | Upraveno: 25.6.2021 Upravil: Junek
V následujícím článku najdete potřebné informace k posledním dnům školního roku 2020/2021.

V pondělí 28.června 2021 budou probíhat třídnické hodiny pod dohledem jednotlivých třídních učitelů. Vyklidí své lavice a odnesou si všechny své věci ze školních šaten (od úterý 29.června 2021 se žáci nemusí při vstupu do školy přezouvat). Povinností všech žáků je odevzdat všechny učebnice, v případě jejich ztráty nebo poškození nahradit škodu.  Třídnické práce budou probíhat v rozsahu běžné výuky do 12.20 hodin, školní družina bude v běžném provozu.

V úterý 29.června 2021 proběhne sportovní den pro 1. až 6.ročník, který připraví žáci 9.ročníku,  žáci 7. a 8.ročníku se zúčastní sportovních aktivit. Na závěr dopolední části proběhne vyhodnocení celoroční soutěže O nejaktivnějšího žáka (soutěž O nejaktivnějšího sportovce nebude v letošním roce vyhodnocována, neboť veškeré školní sportovní soutěže byly zrušeny). Program v rámci tohoto dne bude ukončen do 12.20 hodin, školní družina bude v běžném provozu.

Ztráty a nálezy (především oblečení) jsou opět k dispozici k vyzvednutí do 2.července 2021 v přízemí školy na stole pro stolní tenis. Nevyzvednuté věci budou předány Charitě.

Vysvědčení bude žákům předáno třídními učiteli ve středu 30.června 2021, poté proběhne slavnostní rozloučení s žáky 9.ročníku za přítomnosti představitelů Obce Studenec. Školní družina bude v běžném provozu, je třeba si přihlásit oběd, který mají žáci na 30.června 2021 automaticky odhlášen.

Všichni pracovníci školy přejí žákům klidné, pohodové a hlavně zdravé prázdniny. Nový školní rok 2021/2022 bude zahájen ve středu 1.září 2021 (o případných změnách budeme včas infromovat).