Úvodní sdělení rodičům

Vloženo: 1.9.2021 | Autor: Junek | Zobrazeno: 1360x | Upraveno: 1.9.2021 | Upravil: Junek
Vážení rodiče, bylo vydáno úvodní Sdělení rodičům, kde najdete nejdůležitější informace k organizaci výuky na začátku školního roku, ke školnímu stravování, školní družině a dalším podmínkám školní docházky vašich dětí včetně informace o upraveném školním řádu (povinná distanční výuka a její hodnocení). Sdělení najdete v odkazu v následujícím článku.

Sdělení rodičům září 2021 (Velikost: 217.88 kB)