Otevření přístavby ZŠ a MŠ Studenec

Vloženo: 7.10.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 843x | Upraveno: 7.10.2021 Upravil: Junek
Milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy, v příloze najdete pozvánku na slavnostní otevření nové přístavby ZŠ a MŠ Studenec, které proběhne v sobotu 23.října od 14 hodin v prostoru před vchodem do nové přístavby.

V prvních týdnech tohoto školního roku  probíhaly intenzivní dokončovací práce na přístavbě školy včetně všech povinných testů, revizí, zkoušek a zaškolení obsluhy. Zároveň bylo zahájeno kolaudační řízení za účasti příslušných orgánů státní správy a samosprávy a definováno odstranění  drobných nedostatků, které brání k vydání kolaudačního souhlasu. Všechny nedostatky včetně závěrečných terénních úprav a celkového úklidu staveniště by měly být dokončeny do 15.října 2021.

Pozvánka Otevření nové přístavby (Velikost: 243.8 kB)