Chování žáků ve veřejné dopravě

Vloženo: 25.11.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 272x | Upraveno: 25.11.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, byli jsme důrazně upozorněni jednatelem společnosti BusLine LK s.r.o., který v převažující míře zajišťuje dopravu vašich dětí do studenecké školy, na nevhodné chování některých dětí. Děti nastupují do autobusu často se zašpiněným oděvem, neboť čekají mimo vymezený prostor na louce, která je v současné době rozbahněna. Z tohoto důvodu je nově tento prostor označen a vymezen jako zakázaný prostor (navíc není v majetku školy, ale jiného vlastníka). Děti mohou čekat na asfaltových plochách a přístupové cestě ke škole, která je určena pouze pro pěší a je jedinou cestou zastávce (děti si zkracují cestu přes louku). Zároveň upozorňujeme i na další přestupky ve veřejné dopravě (odhazování odpadků nebo jejich zastrkování do různých míst v autobusu, ničení sedadel). Žáci byli o chování ve veřejné dopravě a na zastávce důrazně poučeni svými třídními učiteli při zahájení školního roku a opakovaně tento týden.