Zkušební provoz systémů

Vloženo: 9.12.2021 | Autor: Junek | Zobrazeno: 1223x | Upraveno: 9.12.2021 | Upravil: Junek
Vážení rodiče, V následujícím článku vás seznámíme s aktuálními informacemi ohledně karet ISIC a docházkového, přístupového a stravovacího systému.

Všichni žáci již mají vystaveny ISIC karty, které jsou zaevidovány do informačního, docházkového, přístupového a stravovacího systému. Protože na karty je možno čerpat různé slevy, budou karty předány jednotlivým žákům proti podpisu třídními učiteli v pátek 10.12.2021. Vlastní spuštění jednotlivých systémů bude probíhat postupně po dokončení chybějících prací (výměna nefunkční přístupové čtečky u budovy C, instalace elektronického zámku u hlavního vchodu do budovy A).  Dokončení těchto prací závisí pouze na dodavatelské firmě.

V týdnu od 13.12.2021 do 22.12.2021 bude probíhat zkušební provoz. Žáci budou seznámeni s funkcemi docházkového a stravovacího systému a režimem provozu školních budov.   Žáci mohou využít dalších výhod ISIC karty, které jsou nejlépe dostupné prostřednictvím mobilní aplikace,  kterou lze stáhnout a nainstalovat v App Store nebo Google Play, obdobná je možnost registrace na portále Alza.cz. Zdůrazňujeme, že škola není na těchto službách a nabídkách žádným způsobem hmotně zainteresovaná.

V rámci stravovacího systému, jehož ostrý provoz bude zahájen od 1.ledna 2022,  budou mít všichni žáci od ledna 2022 automaticky přihlášen na celý měsíc oběd číslo 1 (kromě žáků, kteří se stravují pouze ve dnech odpoledního vyučování).  Na přihlašovacím terminále před školní jídelnou, na svém internetovém účtu (společně s kartou obdrží přístupové údaje) či v mobilní aplikaci (Android) si mohou žáci tento stav měnit (odhlásit oběd, vybrat oběd číslo 2). Odkaz na internetový účet  s názvem Objednávka obědů (bude aktivován v průběhu víkendu) je umístěn na webových stránkách školy v pravé liště pod nadpisy Jídelníček a Vlastní obsah.