Zápis dětí do první třídy proběhne 5. 4. 2024 od 12:30 do 17:00.

Vybíjená - okres

Dne 5.5. proběhlo ve sportovní hale v Turnově okresní kolo ve vybíjené.

Z naší školy se zúčastnily dvě družstva chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd. S učitelkou a trenérkou Zuzanou Venclovou obě družstva poctivě trénovala při hodinách TV.

Po velkých bojích družstvo dívek zvítězilo a postoupilo do krajského kola, které se bude konat 22.5. v Jablonci nad Nisou. Dívky vyhrály v souboji s žáky školy ze Semil, Turnova i Lomnice.

Děvčatům gratulujeme a držíme jim palce.

Datum vložení: 11. 5. 2023 6:52
Datum poslední aktualizace: 11. 5. 2023 6:58

dnes, pátek 29. 3. 2024
sobota 30. 3. zataženo 12/7 °C

Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.