Počítadlo návštěvnosti

Celkem:
207395

Čerti a Mikuláš

Vloženo: 6.12.2017 | Autor: Junek| Zobrazeno: 882x | Upraveno: 6.12.2017 Upravil: Junek
Již tradičně navštívily studeneckou školu nebeské a pekelné bytosti, které připomněly některým žákům jejich školní i neškolní "hříchy".

V úterý 5.prosince 2017 patřila studenecká škola tradiční návštěvě nebeských a pekelných bytostí. Tentokráte se jich slétlo v hojném počtu téměř tří desítek, a tak si rozdělily sféry svého vlivu. Nezapomněly ani na školky a přelétly dokonce i do Zálesní Lhoty. Trochu strašidelní čerti a a roztomilé nebeské bytosti připomněli některým žákům jejich prohřešky a každá třída dostala smolný glejt všech hříchů. Provinilci byli pomazání černou barvou, ale přesto si všichni odnesli alespoň perníkovou pochoutku.