Londýn 2018

Vloženo: 21.9.2018 | Autor: Junek| Zobrazeno: 448x | Upraveno: 21.9.2018 Upravil: Junek
Ve dnech 9. až 15.října 2018 absolvuje téměř šedesátka žáků studenecké školy poznávací a jazykový zájezd do Londýna a jeho okolí.

Po dobrých zkušenostech z předchozích let připravila studenecká škola již čtvrtý jazykově poznávací zájezd do Anglie, tentokráte do Londýna a okolí (56 žáků a 4 učitelé). Žáci budou ubytování v jednotlivých rodinách a budou se především věnovat místním reáliím. Nejprve v Belgii navštíví památník bitvy u Waterloo a muzeum čokolády v Bruggách. První den v Anglii stráví v přímořském lázeňském městečku Brightonu s mořským akváriem. V dalších dnech postupně navštíví pevnost Tower of London, Přírodovědné muzeum, Muzeum voskových figurín a Greenwich. Poslední den svého pobytu absolvují prohlídku Londýna s průvodcem. Přejeme jim spoustu zážitků a především poznání, že jazyk se nejlépe naučíme pobytem a studiem v jeho mateřské zemi.