„Učíme se za pochodu“ – Harrachov (6. třídy)

Vloženo: 24.10.2019 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1541x | Zatím neupraveno
Dne 15. října jeli žáci 6. tříd do Harrachova v rámci projektu „Učíme se za pochodu“. Sešli jsme se u sokolovny a odjeli společně autobusem do Harrachova.

Před harrachovskou sklárnou jsme seděli na lavičkách a posilňovali se jídlem. Pak nám paní učitelky rozdaly papíry k vyplnění zajímavých věcí o Harrachově a zároveň jsme se rozdělili do skupinek, ve kterých jsme společně pracovali. Poté jsme navštívili muzeum a sklárnu, kde nás provedli pracovištěm a kde jsme obdivovali skleněné výrobky. Ty jsme si poté mohli zakoupit v obchodě na památku. Domů s námi jela skleněná prasátka, skleničky a mnoho dalších skleněných výrobků.

Po nákupu jsme se vydali na procházku k Mumlavským vodopádům, kde jsme se naobědvali a pokochali se krásnou krajinou. Počasí bylo krásné, svítilo sluníčko a celkově se výlet vydařil.

Jana Vanclová, žákyně 6.B

Harrachov