Okresní kolo dějepisné olympiády

Vloženo: 1.2.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 1159x | Upraveno: 1.2.2020 Upravil: Zahradnik
V lednu (16. 1. 2020) proběhlo v Semilech okresní kolo Dějepisné olympiády, kam postoupili naši tři nejúspěšnější žáci ze školního kola: Daniel Mečíř, Matouš Kuřík a Magdaléna Chrástová.

Tematickým zaměřením letošního ročníku bylo „Dlouhé století se loučí (1880 – 1920)“. V okresním kole, kterého se zúčastnilo 37 soutěžících, se našim žákům také dařilo: Matouš Kuřík obsadil 13. místo, Daniel Mečíř 14. místo a Magda Chrástová 18. místo. Všem žákům gratulujeme!

Mgr. Monika Mečířová