Mini Jizerská 50 VZP pojišťovny

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Zahradnik| Zobrazeno: 150x | Zatím neupraveno
I 53. ročník Jizerské padesátky doprovázel závod pro děti Mini Jizerská VZP pojišťovny. Ze Studence dorazil do Bedřichova autobus plný závodníků a fandících rodičů.

A rozhodně se naši v nabité konkurenci neztratili:

Alice Kosáčková obsadila 1. místo
Johana Háková 3. místo
Kamila Klouzová 1. místo
Laura Buďárková 2. místo
Max Pacholík 3. místo
Barbora Chrástová 2. místo
Petra Brožová 3. místo
Vojtěch Trejbal 1. místo
Matěj Tauchman 2. místo
Šimon Horáček 3. místo.

Studenecká škola také ovládla soutěž škol. Závody se těší velké mediální pozornosti, a tak někteří dávali své první rozhovory do mikrofonu komentátorům či televiznímu zpravodajství. Díky četným sponzorům si všichni kromě zážitku ze závodu odváželi i mnoho dárků: čepice, nákrčníky, pastelky, bonbonky, fotografie z fotokoutků a pro školu šekovou poukázku od firmy Hervis Sports v hodnotě 10 000 Kč k nákupu sportovního zboží.

Velké poděkování zaslouží i trenérský doprovod Jaroslav Hák, Vladimír Junek a Michal Hák, kteří společně s trenéry starších závodníků Josefem Bourou a Petrem Plecháčem, se našim závodníkům vzorně věnují celý rok.

Už se těšíme na další ročník!

Za všechny účastníky Klára Štefanová