Zájmové kroužky

Vloženo: 1.10.2020 | Autor: Junek| Zobrazeno: 537x | Upraveno: 1.10.2020 Upravil: Junek
ZŠ a MŠ Studenec nabídla žákům školy jednotlivé kroužky, do kterých se žáci přihlásili v průběhu září. Kroužky měly být dle plánu zahájeny od pondělí 5.října 2020. Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a doporučení Ministerstva zdravotnictví vedení ZŠ a MS Studenec rozhodlo o odložení jednotlivých kroužků. Novým termínem zahájení činnosti jednotlivých kroužků je pondělí 19.října 2020 (pochopitelně v závislosti na aktuální epidemiologické situaci). Toto opatření platí i pro kroužky v rámci mateřských škol.

V následujícím odkazu najdete rozvrh jednotlivých kroužků, do kterých se přihlásil dostatečný počet žáků.

Rozvrh kroužků 2020/2021 (Velikost: 341.99 kB)