Mateřská škola Zálesní Lhota opět otevřena až od 15.února 2021

Autor: Junek| Zobrazeno: 153x | Upraveno: 31.1.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, na základě pozitivního PCR testu byl přerušen od pondělí 1.února 2021 provoz Mateřské školy Zálesní Lhota. Hromadné testování proběhlo ve čtvrtek 4.února 2021 od 10.00 v MŠ Zálesní Lhota. Vzhledem k nečekaně vysokému počtu pozitivních testů mezi dětmi i zaměstnanci bude provoz MŠ Zálesní Lhota přerušen až do 14.února 2021. Další informace v následujícím článku.

Rodiče, kteří požádali o ošetřovné již od pondělí 1.2.2021 na formuláři České správy sociálního zabezpečení, pokračují ve stejném případu ošetřovného. Formulář s vygenerovaným kódem předají svému zaměstnavateli, potvrzení školy není vyžadováno (bylo již projednáno s Okresní správou sociálního zabezpečení v Semilech).

Náhradní provoz není v tomto případě zabezpečován. Všechny děti budou na pondělí 15.února 2021 přihlášeny, žádáme proto rodiče, aby obvyklým způsobem své děti případně omluvili. Doufáme, že se další průběh školního roku již obejde bez "covidových" komplikací. Všem rodičům, kteří se se svými dětmi testování zúčastnili, děkujeme za spolupráci a vzorný přístup k testování a těšíme se na Vás opět společně v naší školce.