Informace k přijímacímu řízení a provozu základní školy od 19.dubna 2021

Vloženo: 16.4.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 361x | Upraveno: 16.4.2021 Upravil: Junek
Vážení rodiče, provoz školy od 19.dubna 2021 bude probíhat dle rozpisu rotační výuky, kterou najdete v příloze tohoto článku, kde dále najdete informace o čtvrtletní klasifikaci a požadavcích na přijímací řízení na střední školy.

Žáci prvního a druhého ročníku budou mít pravidelnou prezenční výuku každý týden, žáci třetího až pátého ročníku budou mít rotační výuku (bez odpoledního vyučování):

Liché týdny               III.A,  IV.A.  IV.B

Sudé týdny               III.B   V.A    V.B

Pro informaci uvádíme, že týden od 19.dubna 2021 je dle kalendáře 16.týden (sudý).

Organizace prezenční výuky prvního stupně (Velikost: 283.78 kB)

Hodnocení prospěchu a chování za 3.čtvrtletí 2020/2021

Informujeme rodiče, že pedagogická rada dne 15.4.2021 zhodnotila prospěch a chování za 3.čtvrtletí školního roku. Žáky prvního stupně budou informovat třídní učitelé (mailem nebo zápisem do žákovských knížek), hodnocení žáků druhého stupně je přístupné v elektronické žákovské knížce pouze na PC:

PC: hodnocení › výpis hodnoceni › hodnocení žáka/studenta › poslední sloupeček je uzávěrka 3.čtvrtletí

Informace k přijímacímu řízení na střední školy

Podrobné informace najdete v následujících odkazech. Uchazeči o přijetí, kteří budou konat přijímací zkoušky, se musí prokázat negativním antigenním testem, který může být proveden v rámci testování v ZŠ Studenec nebo testovacích centrech. Zájemci z řad žáků  9.ročníku ZŠ Studenec budou na základě doporučení MŠMT testování v úterý 27.dubna 2021 od 9.30  a obdrží platné potvrzení.

Případné dotazy a informace: PaedDr. Dana Synková (605818803)

Aktuální informace k přijímacímu řízení 2020/2021 (Velikost: 955.49 kB)

Informace k testování uchazečů před přijímacími zkouškami (Velikost: 1.05 MB)