Letní kempy ZŠ a MŠ Studenec

Vloženo: 11.6.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 794x | Upraveno: 11.6.2021 Upravil: Junek
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vypsalo Výzvu LETNÍ KEMPY 2021 na podporu aktivit zaměřených na snížení nerovností v přístupu ke vzdělávání a podporu duševního zdraví u dětí, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku. Protože oprávněným žadatelem této výzvy nemohly být školy, zapojila se do těchto kempů studenecká škola prostřednictvím Místní akční skupiny "Přiďte pobejt!" Další informace najdete v následujícím článku.

Letní kempy ZŠ a MŠ Studenec budou probíhat ve dnech 12. až 16.července 2021. Převažující náplní dopolední části bude aktivní opakování vědomostí z učiva jednotlivých ročníků, odpolední část bude věnována volnočasovým aktivitám. Kemp je hrazen z výše uvedené Výzvy Letní kempy 2021 a účastníci maji zajištěné bezplatné stravování a další případné náklady (doprava při odpoledních výletech, vstupné).

V příloze najdete Pozvánku na letní kempy a podrobné pokyny včetně přihlášky. Abychom mohli kvalitně zajistit personální obsazení a program kempů, žádáme o podání přihlášek nejpozději do 18.června 2021. Přihlášky a pokyny si mohou zájemci vyzvednout u třídních učitelů.

V případě překročení kapacity kempů budou upřednostněni žáci nižších ročníků, případně žáci se slabšími studijními výsledky.

Pozvánka Letní kemp ZŠ Studenec (Velikost: 284.85 kB)

Přiihláška a Pokyny Letní kemp ZŠ a MŠ Studenec (Velikost: 253.4 kB)