Výkopové práce od 17.11.2021

Vloženo: 16.11.2021 | Autor: Junek| Zobrazeno: 335x | Upraveno: 16.11.2021 Upravil: Junek
Chtěli bychom Vás tímto upozornit na výkopové práce v okolí školy, které se budou provádět od středy 17.11.2021 od ranních hodin. Oznámení o zahájení těchto prací nám bylo dodavatelskou firmou sděleno 16.11.2021 ve 14.30 hodin. Další podrobnosti najdete v následujícím článku.

Výkopové práce se budou provádět v prostoru mezi altánem, srubem, amfiteátrem a přemístěnými toaletami. Po dokončení výkopových prací budou realizovány elektropřípojky altánu, srubu a toalet. Na vyznačené staveniště platí přísný zákaz vstupu. Žáci a veřejnost nebudou moci využívat přístupové cesty od Lánských a při cestě ze Stráně musí obejít prostor staveniště až k mateřské škole. Výkopové a montážní práce by měly být dokončeny do pondělí 22.11.2021.  V příloze najdete červeně vyznačené výkopové práce.

Děkujeme za pochopení.

Schema výkopových prací (Velikost: 1.01 MB)